Sala weselna

Dom Pod Dębami  położony jest w malowniczym terenie Gór Świętokrzyskich z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Jest to budynek wolnostojący. Zapewniamy przestronny, dozorowany parking,teren jest ogrodzony co sprzyja bezpieczeństwu naszych Gości.

Lokal posiada dużą przyjemną salę mogącą pomieścić łącznie 230 osób. Jest to zarazem sala balowa - klimatyzowana. W zależności od liczby gości możliwy jest różny układ stołów. Goście mogą udekorować salę według własnego uznania lub zlecić dekorację gospodarzom.

Na terenie obiektu znajduje się oddzielny parking na autokar.

Zapewniamy bardzo dobre zaplecze konsumpcyjne, miłą, fachową obsługę, która jest do dyspozycji naszych Gości podczas trwania uroczystości, spotkań, imprez. W okresie letnim istnieje możliwość zorganizowania grilla na świeżym powietrzu.

Naszym Gościom polecamy wyśmienite potrawy do wyboru z bogatego menu. Zapewniamy szeroki asortyment dań gorących, przekąsek, sałatek. Zestaw potraw ustalają Państwo według własnego uznania.
Menu składa się z dań gorących, przystawek, deserów, owoców, napojów gazowanych, kawy, herbaty oraz dekoracji kwiatowej stołów.

Wszystkie zamówienia realizujemy zgodnie z życzeniem klienta. Służymy miłą i fachową obsługą. Zaspokoimy najbardziej wyszukane gusta

Dołożymy wszelkich starań by zrealizować Wasze wizje.
Sprawimy, aby dzień spotkania, święta był najpiękniejszym i najsmaczniejszym dniem dla was i waszych bliskich.

 

Galeria zdjęć